Hergom

O společnosti

Společnost Hergom byla založena v roce 1960 ve městě Santander (Španělsko) a od té doby se zabývá výrobou topných výrobků. Dnes je Hergóm jednou z největších společností na světě a má pět výrobních a provozních zařízení v Evropě a Americe.
Za více jak 50 let získala společnost Hergóm úspěch a zkušenosti s vývojem topných produktů na bázi dřeva a biomasy, se zaměřením na přírodní paliva prostřednictvím výzkumu, vývoje a zlepšování účinnosti nebo našich výrobků.

Trvanlivost, spolehlivost a výkon

Odlévání ve vlastní slévárně provádí a zajišťuje kompletní výrobní proces včetně návrhu, odlitků a konečného výrobku. Ve výrobním procesu používá společnost Hergóm vybrané materiály a součásti, které zaručují optimální trvanlivost, spolehlivost a výkon.
Všechny výrobky splňují normu UNE-EN-13299, která zaručuje jejich bezpečnost a tepelné hodnoty. Kromě toho vynakládá společnost velké investice, aby splnili všechny požadavky požadované evropským integrovaným povolením na ochranu životního prostředí a zajistili minimální dopad na životní prostředí.