Karl

O společnosti

Posláním výrobce značky Karl je poskytnout Vám komplexní řešení pro topení a větrání té nejvyšší kvality, které je zároveň bezpečné, ekonomické a ekologické. Pod značkou Karl můžete najít neuvěřitelně rozmanitý a rozsáhlý sortiment. Kvalitní nerezové dvouplášťové komínové systémy, kouřovody z různých materiálů, zařízení upravující podtlak v komínu, komponenty vzduchotechniky či ventilační mřížky. To je výčet skupin produktů, které od značky Karl nabízíme a především držíme skladem. Jde o více než jeden tisíc různých výrobků, které díky svému technologickému zpracování usnadňují práci každému řemeslníkovi.

Ručíme za vysokou kvalitu a bezpečnost našich produktů

Proces tvorby produktu začíná příslušnými zkouškami a technologickým výzkumem ve vlastních laboratořích a ve spolupráci s výzkumnými ústavy. V každé fázi výroby monitorujeme kvalitu produktu, od nákupu surovin po jeho balení. Staráme se o Vaši bezpečnost - všechny naše výrobky jsou certifikovány a splňují všechny zákonné požadavky, včetně označení CE. Disponujeme moderní technologickou základnou, rozsáhlým strojním parkem a skladovacími prostory.

Profesionalita a ohleduplnost k životnímu prostředí

Zaměstnáváme vysoce kvalifikované pracovníky z řad odborníků, kteří stále rozvíjejí své znalosti a dovednosti prostřednictvím systematického vzdělávání. Staráme se o životní prostředí použitím a podporou inovativních udržitelných řešení minimalizujících spotřebu energie. Ve všech svých činnostech se řídíme zásadami sociální etiky a podnikání.

Vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou

Naši společnost tvoří tým nadšených lidí, kteří svými inovativními nápady často určují směřování a rozvoj v oboru komínů a ventilace. Mnoho z našich výrobků a systémů bylo patentováno. Přísně dodržujeme politiku jakosti v souladu s certifikátem ISO 9001:2008. Jsme otevření Vašim názorům a návrhům.