Nestor Martin

Až deset hodin nepřetržitého hoření

Kamna značky Nestor Martin jsou ocelová krbová kamna belgického výrobce s tradicí výroby již 150 let. Při výrobě je důraz kladen na kvalitu a zpracování, zároveň však kamna vynikají atraktivním a moderním designem.

Modely jsou vybaveny patentovaným vestavěným systémem Woodbox Technologie, který poskytuje zákazníkům technické a praktické výhody.Pomocí jediného regulačního tlačítka můžete nastavit rychlost zatápění a intenzitu a směr spalovacího vzduchu - primárního nebo sekundárního. Možnost volby manuálního nebo dálkového ovládání s termostatem pro nastavení požadované teploty. Kolem tělesa kamen se předehřívá spalovací vzduch na teplotu 200°C a je pomalu předáván ohni, jak přes rošt, tak seshora kolem skla. Kamna mají vysokou účinnost, produkují minimální emise a mohou topit až 10 hodin bez přikládání na nízký stupeň.

Kvalita a robustní provedení

Jádrem kamen je robustní topeniště z oceli, které je vyloženo litinovýmideskami. Každý litý díl se dá při údržbě snadno vyjmout. Na dně topeniště je rošt a popelník, který lze vyjmout a vyčistit i během topení.
Kamna mají těsné dvojité prosklení dvířek, které nabízí vyšší bezpečnost, vyšší odolnost vůči usazování dehtu, spalovací komora díky dvojitému prosklení zůstává déle horká a tím je docíleno dokonalejší spalování všech zbytkových částic.