Top Marmor

O společnosti

TOP MARMOR® se specializuje na výrobu strojů a nástrojů pro opracování a zpracování všech druhů přírodního kamene, porcelánu, obkladů, tašek a šamotů. Na trhu působí již více než 35 let. Produkty TOP MARMOR® dodává společnost po celém světě, v rámci Evropské unie je registrována i ochranná známka TOP MARMOR®.

Kvalita produktů, široká nabídka

Díky dlouholetým zkušenostem a mezinárodním obchodním aktivitám se společnost vypracovala a získala prestižní postavení na trhu. Důraz je kladen na kvalitu produktů a širokou nabídku - diamantových kotoučů, brusných kotoučů, diamantových vrtáků pro suché i mokré použití. Individuální přístup k zákazníkům a splnění konkrétních požadavků je samozřejmostí.

Broušení a frézování

Flexibilní brusné kotouče, diamantová brusná houba, brusná fréza. Univesální produkty na broušení a opracování stavebních materiálů. Keramika, mramor, kámen, šamot, jemná kamenina, sklo, žula, dlažba, beton, cihly.

Broušení a frézování

Suché řezání

S veškerými kotouči určenými pro suché řezání je možné řezat i za mokra. Zcela univerzální použitelnost na opracování šamotu, keramiky, žuly, křemence, betonu, cihly a další druhy kamene.

Suché řezání

Mokré řezání

Diamantové kotouče, nabídka více typů dle potřeby a s různým způsobem užití. K opracování šamotu, keramiky, dlažby, kachlí, mramoru, keramických dlaždic, břidlice, betonu a různých druhů kamene a jemné kameniny.

Mokré řezání