O nás

O nás

Už od roku 2004 dodáváme odborným kamnářským firmám na český trh ty nejlepší materiály a komponenty pro stavbu krbů, kamen a komínů. Zastupujeme ty výrobce z Česka i zahraničí, kteří myslí svoji práci vážně a kvalita jejich produktů je pro ně na prvním místě. Z takových komponentů postavili kamnáři po celé republice již tisíce zařízení, které přináší uživatelům každodenní radost.

Firma jsou vlastně lidé. Kvalita firmy je tudíž jen kvalita práce jednotlivých osob. A naše firma Banador je tým zodpovědných lidí s jedním společným cílem. Cílem každý den pracovat tak, abychom uspokojili své zákazníky a přinášeli jim jen radost z dobře odvedené práce.

Banador totiž není jen firmou, co prodává a nakupuje. Ale firmou, která hledí především na kvalitu svých výrobků a kvalitní servis a podporu svého zákazníka.Vyzkoušejte si také, jaké to je pracovat s profesionály, pro něž je Vaše spokojenost na prvním místě!

O nás

Prodejem to pro nás nekončí

Pochopili jsme, že posláním kvalitního velkoobchodu není jen nákup a prodej. V dnešní uspěchané době, je velice důležité přinášet zákazníkům nadstandardní servis.

A právě servis je to, čím se odlišujeme od konkurence a čím se také rádi veřejně pochlubíme. Náš kompetentní tým totiž pracuje denně na uspokojení potřeb a přání všemi dostupnými způsoby.

Prodejem to pro nás nekončí

Jak pracujeme?

Vše začíná od znalostí. Tím, že my svůj obor a především nabízené produkty důkladně známe, umíme být dobrými rádci koncovým zákazníkům, architektům, projektantům i samotným kamnářům realizujícím kamna a krby z námi dodávaných materiálů.

Pomocí specializovaných softwarů umí náš obchodně-technický tým spočítat funkci komína či dimenzi jádra kachlových kamen. Stavby kamen a krbů umíme krásně vizualizovat nejmodernějšími 3D metodami.

A když už má klient všechny potřebné informace, tak zbývá „jen“ kvalitně a včas dodat produkty. K tomu je třeba koordinovaná souhra více faktorů: Kvalitní dodavatelé, silný a precizní nákupní tým a dostatek skladových zásob.

A kdy se pozná opravdová kvalita firmy? No přece při řešení problému. Teprve poté se odděluje zrno od plev. Záručním i pozáručním servisem se u nás zabývají proškolení a osvědčení servisní technici s letitými zkušenostmi.

Pokud Vás tyto řádky nepřesvědčily, tak si nás prostě zkuste. My v Banadoru jsme na to připraveni.