Heibi

O společnosti

Německá společnost byla založena panem Heinrichem Birmannem v roce 1934 se zaměřením na prodej jízdních kol. Během uplynulých let se strategie firmy značně změnila a mezi její hlavní zaměření dnes patří výroba více než 3000 různých produktů z nerezu. Do kamnářské branže vyrábí firma velice robustní ventilační mřížky. Výroba se odehrává na dvaceti dvou tisících metrech čtverečních za pomoci 190 zaměstnanců.

Garance vysoké kvality

Za více než 80 let si společnost Heibi vybudovala silné postavení na trhu. Tradice a dlouholeté zkušenosti v kombinaci s kvalitním řemeslným zpracováním a moderními technologiemi jsou zárukou vysoké kvality.

Tradiční řemeslná výroba

Naše produkty jsou vyráběny výhradně v našem závodě v Bavorsku. Každý výrobek je vyráběn zvlášť a s individuálním přístupem. Jedině tak totiž můžeme garantovat nejvyšší kvalitu práce od návrhu přes konstrukci až po hotový výrobek. Výsledkem jsou funkční, trvanlivé a kvalitní produkty.

Originální a jedinečný design

Všechny výrobky mají originální a jedinečný vzhled. Tato přidaná hodnota příjemně vyčnívá z masových produktů v dnešním uspěchaném světě.