Timpex

O společnosti

Firma Timpex byla založena v roce 1991 se zaměřením na obecnou elektroniku. V prvopočátku se společnost zaměřila na prodej a instalace PC a postupně se specializovala na oblast měření a regulace. Od roku 1993 se společnost orientovala na regulaci tepla výměníkových stanic v bytové a průmyslové oblasti.

Široká nabídka produktů

V roce 2004 firma Timpex zaměřila svoji činnost na stavby krbů a kamen a následně na vývoj a výrobu regulací hoření. V současné době společnost produkuje široké spektrum výrobků – od jednoduchých regulací hoření určených pro samostatná krbová kamna až po komplexní regulace určené pro teplovodní vytápění rodinných domků.

Moderní design a technická vyspělost

Majoritní část výrobků se exportuje na náročné zahraniční trhy. Společným jmenovatele všech našich produktů je moderní design a technická vyspělost odpovídající současné době. Velký důraz klademe na jednoduché a intuitivní ovládání zařízení.

Kvalitní technická podpora a servis

Stěžejní v našem přístupu je technická podpora, kterou zajišťujeme našim odběratelům – kamnářům, topenářům, technikům MaR, instalatérům aj. Naším krédem je vstřícnost, pružnost a spokojenost našich zákazníků. Podnikání v dané oblasti vnímáme nejen jako naší obživu, ale také jako radost z odvedené práce.

Sety regulace hoření, komponenty

Moderní vytápění s maximálním využitím tepla a energie, sety regulace hoření Timpex zajistí optimalizaci hoření na základě hodnoty teploty spalin.

Samostatné elektronické řídící jednotky, klapky, servopohody pro klapky externího přívodu vzduch a celá řada dalších komponentů značky Timpex, které Vám zajistí komfortní fungování Vašeho krbu.

Sety regulace hoření, komponenty