Krby a kamna

O společnosti

Nizozemská rodinná firma Kalfire byla založena v roce 1981 pánem a paní Van Melick. Hlavním krédem společnosti je osobní přístup a vztah se zákazníky. Charakter rodinné společnosti se promítá i do důrazu na kvalitu a originalitu produktů ve spojení s moderním designem a novými technologiemi.

Teplo rodinného podnikání

Zákazník je rovnocenným partnerem a jeho požadavky jsou pro nás výzvou, která vede ke zlepšení a inovacím. To je motto rodinné společnosti Kal-fire.

Osobně ručíme za kvalitu a servis našich výrobků

Produkty Kal-Fire jsou CE schváleny a jsou vyráběny podle nejvyšších standardů kvality. Při výrobě používáme jen ty nejlepší materiály a vyzkoušené a osvědčené výrobní techniky. Jen tak si můžeme být jisti, že naše produkty budou jedinečné a nadčasové. To je záruka, kterou poskytujeme na základě dlouholetých zkušeností a zručnosti našich řemeslníků.

Vynikající výrobek si zaslouží stejně dobrou instalaci a servis

Prodejci našich výrobků jsou profesionálové a odborníci na vysoké úrovni. Jsou schopni poskytnout odborné poradenství, zajistit instalaci a servis. Pokud by došlo k poruše či selhání našeho výrobku budou Vám plně k dispozici. Záruční doba na naše produkty je dle typu zařízení 2 až 5 let.

Realistické jiskry s generátorem přírodních jisker (NSG)

Kalfire neustále usiluje o inovaci a hledání dokonalosti. Jednou z nejnovějších inovací vyvinutých přímo v Kalfire je generátor přírodních jisker (NSG). Tato technologie je k dispozici jako volitelná výbava pro všechny modely plynových krbů Kalfire, které jsou vybaveny Prestige hořákem. Generátor přírodních jisker vytváří malé jiskry, které unikají z plamenů a pomalu vyhořívají, což má za následek neuvěřitelně realistickou simulaci hoření dřeva.

Prestige hořák

Inovativní, patentovaný Prestige hořák zajišťuje bezkonkurenční realistický vzhled hoření. Prestige hořáky jsou integrovány do keramických polen, která jsou naskládána v krbu do tvaru pyramidy. Výsledkem jsou vysoké a objemné plameny.

Realistické jiskry s generátorem přírodních jisker (NSG)

3D hořák dodává ohni třetí rozměr

Fairo ECO-line je vybavena speciálními 3D hořáky. Masivní šířka hořáku - 10 cm - dodává ohni třetí rozměr. Keramický difuzor v hořáku zajišťuje stabilní výšku plamene a optimální spalování.

3D hořák dodává ohni třetí rozměr

Realistický efekt žhnutí uhlíků

Speciálně vyvinutý materiál Kal-glow vytváří efekt žhnutí během hoření. U krbových vložek řady s Prestige hořákem lze pro ještě realističtější efekt zvolit funkci hybrid – LED osvětlení umístěné pod hořákem, které přidá záři žhavých uhlíků.

Realistický efekt žhnutí uhlíků

Dálkové ovládání

Součástí balení krbové vložky je dálkové ovládání opatřené displejem zobrazujícím čas, teplotu a výšku plamenů. Ovládání může zároveň sloužit jako termostat, neboť má zabudováno čidlo na měření teploty, podle které lze spínat a vypínat hoření.

Dálkové ovládání

Úsporný režim ECO

K osmi normálním režimům nastavení intenzity přívodu plynu pro hoření přidává Fairo ECO-line devátý: ECO režim. V tomto režimu plynový ventil krbu přivádí plyn do korpusu se střídající se intenzitou. To vytváří realistický efekt skutečného ohně s o 40 % nižším výdejem tepla a za použití o 40 % méně plynu.

Úsporný režim ECO