Spartherm

O společnosti

SPARTHERM Feuerungstechnik GmbH je jedním z největších výrobců krbových vložek a krbových kamen v Německu. Díky vysoké kvalitě a modernímu designu svých krbových vložek a kamen se stala významným hráčem na trhu známým po celé Evropě.

Technologie na nejvyšší úrovni

Firma Spartherm neustále investuje do nových technologií a nových strojů, aby byla schopna pracovat optimálním a ekologickým způsobem. Krbové vložky Spartherm nabízí nejen nejmodernější design, každá vložka se také může pochlubit excelentní technologií a konstrukčním zpracováním. Sofistikovaná spalovací technologie, systém přívodu vzduchu a odvodu spalin jsou faktory, které vedou k neustálému zpříjemňování použití krbových vložek Spartherm v oblasti oplachu skla vložky, otevírání dvířek či řízení průtoku vzduchu.

Široký sortiment

Nepřeberné množství modelů umožní zabudování do jakéhokoliv typu krbu. V základní nabídce najdete několik desítek různě velkých a různě výkonných krbových vložek s rovným prosklením, stejně jako s prosklením rohovým, zaobleným, prizmatickým či do tvaru „U“.

Kvalitní zpracování a čistý design

Záruka kvalitního zpracování, vysoká účinnost, dlouhá životnost, inovace a čistý design. Tyto vlastnosti se spojují v jedno v našich produktech.