Nabídka

Akumulační sálavá kamna

Hoxter

Firma Hoxter vyrábí mimo krbových vložek také kamnovou techniku. Šamotové topeniště s robustními dvířky je po připojení k tahovému systému skvělým jádrem akumulačních kamen. Plášť je z dvou vrstev vypáleného šamotu, dvířka mají dvojité prosklení a jeho součástí je komplexní přívod vzduchu pro hoření. Díky takovému systému je čistota hoření a skla dokonalá.

Více informací

Hoxter

Hafnertec

Kamnové vložky Hafnertec vynikají LE (low emission) technologií spalování s hodnotami CO méně než 250 mg

Více informací

Hafnertec

Ortner

Kamnová ohniště Ortner jsou vyrobena z keramické akumulační masy, která je schopna naakumulovat tepelnou energii.Ohniště mají vlastnosti vhodné pro použití do energeticky nenáročných staveb. A to především díky malé dávce paliva, použití dvojskla a vysoké akumulační schopnosti už samotného ohniště. Navíc firma Ortner nabízí kromě ohnišť ucelený systém pro stavbu akumulačních kamen jako tahové systémy, materiál pro stavbu plášťů, malty či omítky.

Více informací

Ortner

Rath

Společnost RATH byla založena roku 1891 jako rodinná firma a dodnes takto působí. Rodina Rathových se nyní může ohlédnout na více než 120 let podnikatelské činnosti zahrnující již pět generací. Od okamžiku zakoupení výrobního závodu v Krummnußbaumu v roce 1891 vyrábí podnik žáruvzdorný tvarovaný materiál (šamot) a maltu a dále je díky svému výzkumu zdokonaluje. V průběhu času svůj sortiment firma rozšířila o žáruvzdorné betony a vakuově tvarované výrobky z vysokoteplotní izolační vlny a věnuje se kromě sortimentu pro kamnáře také segmentu průmyslové žárotechniky.

Více informací

Rath